Valsts svētki

2018 g. 17. decembris    


      Bezgalīgs prieks un lepnums par pavadītajiem valsts svētku koncertiem, kuros piedalījās Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskolas profesionālās ievirzes izglītības programmas "Mūzika" audzēkņi - jauktais instrumentālais ansamblis sadarbojoties ar Kalētu pamatskolas vokālo ansambli! 15.novembrī Kalētu pamatskolā veiksmīgi sadarbojoties ar skolas latviešu valodas, literatūras skolotāju tapa brīnišķīgs koncerts, kurā tik lasīti skolēnu radošie darbi par Latviju, novēlējumi, skanēja īpaši piemeklētas latviešu autoru dziesmas. 16.novembrī Jauktais instrumentālais ansamblis kopā ar pamatskolas vokālo ansambli devās uz Liepāju, kur priecēja ar muzikāliem priekšnesumiem Vakara maiņu vidusskolas 65 gadu jubilejas pasākumā. 17.novembrī - Valsts svētku koncerts Bārtas kultūras namā! Lai arī spēki bija izsīkuši, taču gandarījums par paveikto darbu un labajiem paldies vārdiem ir liels! Milzīgs paldies instrumentālistiem - dziedātājiem, paldies skolotājam N.Vrubļevskim, kurš ieguldījis papildus laiku gan strādājot, gan nogādājot bērnus līdz mājām, ja mēģinājums ir ieildzis"!Paldies visiem kopā un katram atsevišķi. 

(foto skat.galerijā)

Sk.L.KvāšePrieks par kopābūšanu!

2018 g. 11.novembris

       20.oktobrī   Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskolas vokāli instrumentālais ansamblis viesojās Bunkas kultūras namā - Ražas svētkos! Paldies kultūras nama vadītājai par laipno uzaicinājumu - kārtējā iespēja mums izbraukt no "mājas sienām", visiem kopā gūt prieku un fantastisko kopā būšanu dziesmā - mūzikā! Kā pateicība par audzēkņu ieguldīto darbu, brīvlaika nedēļā skolotāji noorganizēja pasākumu skolā - mūziķu vakaru ar kopīgu vakariņu gatavošanu, karaokes dziedāšanu, senu mācību koncertu ierakstu skatīšanos, izvērtēšanu un vienkārši jautru kopā būšanu! Vakars bija izdevies brīnumjauks! Neskatoties un maz veltīto laiku nakts mieram, otrajā rītā devāmies uz Liepājas Lielo Dzintaru - "Skurstenis, māja un mēs" sniedza bezgala pozitīvas sajūtas -skaists darbs, skaista mūzika, brīnišķīgas emocijas! Nekad nevar būt par daudz pateikts PALDIES! - Paldies mūsu foršajiem instrumentālistiem - dziedātājiem, Jūs esat lieliski!IMG_3776.JPG IMG_3783.JPG CLNC6529.JPG IMG_3879.JPG GJUH0224.JPG

 

Koncertuzvedums visai ģimenei 

MĀJA, SKURSTENIS UN MĒS / ģenerālmēģinājums

2018 g. 9.oktobris

Cien.Vecāki un audzēkņi! 

Pavisam drīz klāt jau rudens brīvdienas! Liepājas Lielais Dzintars piedāvā koncertuzvedumu visai ģimenei -Māja, Skurstenis un Mēs kopā ar Renāru Kauperu! Biļetes cena - 2 eur! Piedāvājums ir brīnišķīgs! Transportu sagādās skola, Jums atliek vien pieteikties pie sk.L.Kvāšes un atnest naudiņu biļetei! Iepriecināsim sevi brīvdienās ar brīnišķīgu koncerta apmeklējumu! Jautājumu gadījumā droši zvaniet! 

Vairāk info:

http://lielaisdzintars.lv/kalendars/koncertuzvedums-visai-gimenei-maja-skurstenis-un-mes-generalmeginajums
Sveicam !

2018.g. 30.maijs


    2018.gada 26.maijā Kalētu Mūzikas un mākslas skolā apliecības par profesionālās ievirzes izglītību saņēma seši talantīgi, radoši jaunie mūziķi, mākslinieki! Lielais darbs - skolas noslēguma eksāmeni - veiksmīgi atstāti aiz muguras un saņēma sava lielā darba algu - profesionālās ievirzes dokumentu! Laiks, ko jaunieši pavadījuši Mūzikas un mākslas skolā, ir bijis raibs - koncertiem, konkursiem bagāts, tas nav bijis viegls - ik viens no viņiem ir klupis un teicis - Mamm, es vairs nevaru! Bet, ar vecāku, pedagogu atbalstu, jaunieši šo ceļa posmu ir pieveikuši! Mēs  - skolas pedagogi - neizsakāmi lepojamies ar Jums! Jūs esat brīnišķīgi!  Lai veicas tālāk izvēlētajos ceļos, šos gadus, prasmes un iemaņas neviens Jums neatņems! Tas vienmēr būs ar Jums! 

Paldies, mīļie vecāki - mums visiem kopā tas ir izdevies! 

Lāsma Sintija Jonušaite - Ģitāras spēle

Eva Ločmele - Obojas spēle

Tomass Palubinsks - Saksofona spēle

Alīna Nellija Sedola - Klavierspēle

Megija Stončaite - Saksofona spēle

Justīne Girdenīte - Vizuāli plastiskā māksla

Paldies Agnesei Meļķei, Inesei Meļķei par absolventu māksliniecisko sapošanu šim svinīgajam brīdim!


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .